PODLE PLÁNU ...

pondělí 26. června 2017

Přeji vám krásné pondělní ráno! Asi se možná divíte tomu, že dnešní post je ne - kosmetický. Proč zrovna organizace? Pokusím se vám to hned objasnit :-) Pokud jde o práci, jsem velmi organizovaný a disciplinovaný člověk, který má rád režim, co se týče však mého blogu, zjistila jsem za 3/4 roku, co se blogování věnuji, že jsem jaksi organizovaně nezorganizovatelná :) A z tohoto důvodu jsem se rozhodla vznést do mého on - line světa (víc než) trochu režimu, protože naplánovat si 3 - 4 články týdně je sice krásná věc, nicméně času a prostoru proto, aby mohly vzniknout (nejedná se totiž jen o psaní, ale i focení a následnou editaci fotek) už prostě jaksi během týdne tolik nezbývá. O víkendech se pak (marně) snažím dohánět vše, co se dá a většinou to končí tak, že z plánovaných x článků , které chci napsat na příští týden dokončím sotva 1 a motám se dokola v začarovaném kruhu.


A právě tuto organizaci - neorganizaci bych ráda  od nynějška změnila! Takže vám bohužel neslíbím 4 nové články týdně (i když bych ráda, protože blogování je činnost, která mne nesmírně baví), ale pouze 2, které budou publikovány vždy v ranních hodinách každé úterý a pátek. Dvakrát do měsíce navíc přidám článek v neděli večer, co na to říkáte? Rubriky, na které jste zvyklí (oblíbenci,, goodbyes, recenze či novinky) pořád zůstávají, ale máte - li nějaké tipy či přání, co byste se u mě na blogu rádi dozvěděli či co vám zde chybí, neváhejte a napište mi :) Budu vděčná za jakýkoliv podnět, připomínku či feedback z vaší strany.

Mějte se hezky a zítra "podle plánu" tady na viděnou :) 

1 komentář

  1. I start with thank you for sharing such an informative put up with us. i hope this proportion could be very beneficial for the readers. Moreover, additionally all of the factors with this proportion can be very attractive for the readers. Critiques of is write my essay likewise an amazing source for the readers

    OdpovědětVymazat